prophetofdoom - komentarze


my hands still aching...

blee przez cały weekend słatam w rynku za stioskiem i sprzedawałam majtki nie ma co fucha jak nic... :wink:, no ale nic bynajmniej było smiesznie choć towarzystwo było nie bardzo... no ale co miałam zrobić skoro to moi znajomi prowadzą cały interes, a jeszcze mi kasy za to sypną to juz całkiem jestem happy, dobrze że to sie w końcu skończyło, bo miałam dość już po piątku!! ale jak by tego było mało to byłam plewić ogródek bo po co zachciało się staruszkom ogródka a ja musze robić... dobrze że mi pomagali bo bym do dzisiaj siedziała i plewiła chwasty na wielkim nieurodzaju naszej ziemi... :) oprócz tego zrobiłam już dźemy z truskawek na zimę :) ale miałam zabawę z ojcem... hehe
no dobra do kolejnego usłyszenia.... pozdrowionka dla Ailene...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.08.2006 :: 15:17 :: alm167.neoplus.adsl.tpnet.pl

Izka

super blodzio
22.06.2005 :: 18:19 :: ddh227.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Siemka masz zaczepistego bloga więc powinieneś/aś się zgłosić do konkursu na najlepszego bloga. Są atrakcyjne nagrody. Zgłaszać się możesz na http://neaoreiro.blog.onet.pl tam też znajdziesz regulamin konkursu. Mam nadzieję, że się zgłosisz. Pozdrowionka
22.06.2005 :: 16:59 :: gate.rdi.pl

ailene

A jakie te gacie sprzedawalas? Stringi z Koniakowa? Ja sprzatalam sobie w najlepsze kotlownie, z reka na sercu gdyby mnie zobaczyli na ulicy to by łapali sie za guziki ;) ale tez syplo sie troche siana :D Hmmm co do dzemow to zobaczymy czy ta zime przetracie... no coz Łowicz teoretycznie bezpieczniejszy, mimo, ze z konserwantami... :P Buziaki!
Talk.pl :: Wróć